Stránky Romana-art.cz používají soubory cookies pro poskytování služeb (platby kartou), personalizaci webu apod. Prohlížením stránek s tím souhlasíte.

KONTAKT

Romana Art - Trefa info s.r.o.
(Romana Jiráčková)
tel: +420 605 07 99 77
romana-art@seznam.cz
Po - Pá 9:00 - 17:00 hod.

INFO - ZPRÁVY

arr3ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ KAMENŮ - NOVÉVše potřebné kolem čištění a nabíjení kamneů najdete v nově otevřené kategorii. - Brožurka s... arr3TĚLOVÉ SVÍCE NOVINKYVe světě svící Romana Art přicházejí příjemné změny: 1) Všechny svíčky jsou od 18.9. filtrované a...

 

Platební brána ThePay

MastercaedVerified visa

 Platby visa electronPlatby Mastercard

 

 

 Platby - mastercard electronic

  

 

Platby - maestro

 


» Vlastnosti kamenů od A do Z
KREVEL / HELIOTROP

Krevel, Heliotrop - vlastnosti kamene, horoskopy, čakry

VLASTNOSTI KAMENE:                                                                    KREVEL E-SHOP

Je to vynikající čistič krve s obrovskou léčivou mocí.

Uklidňuje mysl, zahání zmatek a posiluje schopnost rozhodování. Dodává nové síly vyčerpané mysli a pomáhá přizpůsobit se nezvyklým situacím. Snižuje podráždění, agresivitu a netrpělivost. Je to účinný zdroj nových sil, podněcuje snění a zvyšuje intuici a kreativitu.

Krevel udržuje od svého majitele v dostatečné vzdálenosti nežádoucí vlivy. Dodává odvahu a učí, jak se vyhýbat nebezpečným situacím pomocí strategického uvažování a přizpůsobivosti. Krevel pomáhá získat rozhodnost k okamžitému činu a pomáhá nám pochopit, že po každém období chaosu přichází pro nás důležité informace.

Pozn. pro tento kámen se u nás používají dva názvy, krevel nebo heliotrop.

KREVEL V HOROSKOPECH:

Je to vynikající kámen pro PANNY narozené ve dnech 23.8. až 2.9. Harmonizuje znamení VAH, užitečný je také pro ŠTÍRA, BERANA a RYBY.

ČAKRY A DUCHOVNO:

Je to vynikající uzemňovací a ochranný kámen. Krevel čistí nižší čakry a udržuje jejich energie v rovnováze. Je spojený se základní čakrou a pomáhá uzemňovat srdeční energii. V duchovní sféře pomáhá přenést spiritualitu do každodenního života.

LÉČEBNÉ ÚČINKY:

Zvyšuje imunitu vůči akutním infekcím. Čistí krev, játra, ledviny, slezinu a močový měchýř. Blahodárně působí na bohatě prokrvované orgány. Reguluje a podporuje krevní oběh. Pomáhá při leukémii, neboť působí prospěšně na krev a odstraňuje z ní toxické látky. Neutralizuje překyselování organizmu.

UMÍSTĚNÍ:

Při léčbě se musí nosit trvale, až do úplného vyléčení, jinak dle potřeby. Pro klidný spánek umístěte kámen krevelu do misky s vodou vedle postele. Položený na brzlík stimuluje imunitní systém.

 

Zdroj: Judy Hall, Kameny od A do Z

Njc2NGNj