Stránky Romana-art.cz používají soubory cookies pro poskytování služeb (platby kartou), personalizaci webu apod. Prohlížením stránek s tím souhlasíte.

KONTAKT

Romana Art - Trefa info s.r.o.
(Romana Jiráčková)
tel: +420 605 07 99 77
romana-art@seznam.cz
Po - Pá 9:00 - 17:00 hod.

INFO - ZPRÁVY

arr3ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ KAMENŮ - NOVÉVše potřebné kolem čištění a nabíjení kamneů najdete v nově otevřené kategorii. - Brožurka s... arr3TĚLOVÉ SVÍCE NOVINKYVe světě svící Romana Art přicházejí příjemné změny: 1) Všechny svíčky jsou od 18.9. filtrované a...

 

Platební brána ThePay

MastercaedVerified visa

 Platby visa electronPlatby Mastercard

 

 

 Platby - mastercard electronic

  

 

Platby - maestro

 


» Vlastnosti kamenů od A do Z
CHALCEDON

Chalcedon - vlastnosti kamene, horoskopy, čakryVLASTNOSTI KAMENE:                                                           CHALCEDON E-SHOP

Chalcedon umí pohlcovat negativní energii, kterou pak rozptyluje, aby zabránil jejímu dalšímu přenášení. Zahání z duše nepřátelství a mění melancholii v radost. Pomáhá svému majiteli, aby o sobě přestal pochybovat a přenáší na něj nadšení. Rozptyluje negativní myšlenky a city, zahání špatné sny. Dodává sílu mezilidským vztahům. Je to vynikající harmonizující kámen. Uvádí do vzájemné harmonie mysl, tělo, ducha i city.

 

CHALCEDON A ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU:

Kámen je vynikajícím pomocníkem  pro RAKY, KOZOROHY a STŘELCE. Modrý chalcedon patří znamení BLÍŽENCŮ.

 

LÉČEBNÉ ÚČINKY:

Posiluje mateřský pud, zvyšuje tvorbu mateřského mléka a ukládání minerálních látek v těle. Snižuje příznaky demence a senility. Zvyšuje tělesnou energii.

Zdroj: Judy Hall, Kameny od A do Z

OTZjZTZ