Stránky Romana-art.cz používají soubory cookies pro poskytování služeb (platby kartou), personalizaci webu apod. Prohlížením stránek s tím souhlasíte.

KONTAKT

Romana Art - Trefa info s.r.o.
(Romana Jiráčková)
tel: +420 605 07 99 77
romana-art@seznam.cz
Po - Pá 9:00 - 17:00 hod.

INFO - ZPRÁVY

arr3ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ KAMENŮ - NOVÉVše potřebné kolem čištění a nabíjení kamneů najdete v nově otevřené kategorii. - Brožurka s... arr3TĚLOVÉ SVÍCE NOVINKYVe světě svící Romana Art přicházejí příjemné změny: 1) Všechny svíčky jsou od 18.9. filtrované a...

 

Platební brána ThePay

MastercaedVerified visa

 Platby visa electronPlatby Mastercard

 

 

 Platby - mastercard electronic

  

 

Platby - maestro

 


»
CO JE TĚLOVÁ SVÍCE (a co není)

 

TĚLOVÁ SVÍCE JE NÁSTROJ, KTERÝ MŮŽETE SNADNO A BEZPEČNĚ POUŽÍVAT V POHODLÍ DOMOVA. 

 POUŽÍVÁ SE NA: Tělové svíce - použití

- Uvolnění a relaxaci

- Dodání energie, nabrání nových sil

- Odbourávání stresu

- Zbavení se některých zdravotních problémů

 

 

- Tělová svíce je dutá trubička. Její 2 hlavní složky jsou plátno a vosk. 

- Plátno u tělové svíce slouží jako knot u běžné svíčky. I když je tedy tělová svíce dutá, chová se jako běžná svíčka a po zapálení dobře hoří.

- Svíčkování je zcela bezpečné a manipulaci se svící bez obav zvládne každý už po 1-2 aplikacích.

- Svíčkování milují i děti, tělové svíce lze používat u dětí od 3-4 let (vybírejte malé velikosti svíček).

 

 

Tělová svíce - svíčkování kotníku

APLIKACE JE VELMI SNADNÁ - Jeden konec svíčky se zapálí (svíčka hoří velmi dobře) a druhý, nehořící konec s filtrem, přiložíte na pokožku. Mezi svící a pokožkou by měla být vždy ochranná vrstva (stačí např. papírový kapesník).

SVÍČKOVÁNÍ JE VELMI PŘÍJEMNÁ RELAXACE. Trvá 8 až 20 minut (podle velikosti tělové svíce). Úleva zpravidla přichází velmi rychle.

Tělové svíce jsou univerzální, přikládají se podle potřeby kamkoliv na tělo. Nedávají se na otevřené rány, přímo na srdce a opatrní buďte v oblasti třetího oka. Těhulky mohou svíčkovat bez obav, nikoli však na bříšku v blízkosti plodu. 

 

 USKLADNĚNÍ - Svíce uchovávejte v temnu a při pokojové teplotě, ideálně v obalu, ve kterém vám je posílám. Vydrží vám tak dlouhé měsíce ve stejné kvalitě. 

 

CO NEJSOU TĚLOVÉ SVÍCE

Tělová svíce Romana Art není zdravotnická pomůcka a nemá sama o sobě žádné léčivé účinky. Je to nástroj, který se stává účinným až po zapálení a přiložení svíce. Nezapálená svíčka je jen dutá trubička bez efektu. 

 

Různé složky tělových svící (bylinky, esence) mají podpůrný, ne zásadní efekt. Podstatný je u svíčky proces hoření a působení jemného podtlaku, který při svíčkování vzniká.

 

Funkčnost tělových svící není založena na vlastní víře v uzdravení. Již mockrát jsem od zákazníků slyšela, jak i zarputilý nedůvěřivec (např. manžel), byl překvapený efektivitou svíčkování a úlevou, která přišla. A na druhou stranu, i s obrovskou důvěrou a několikatýdenním svíčkováním si s některými zdravotními problémy svíčky prostě neporadí.

 

Tělová svíce není zaručený nástroj k vyřešení všech vašich zdravotních problémů.

 

Různé obtíže vyžadují různé množství a velikost svící, stejně tak počet dní svíčkování. Zásadní je i místo, kam se svíce přikládá.

 

 

 

MTZmNWQ1