Stránky Romana-art.cz používají soubory cookies pro poskytování služeb (platby kartou), personalizaci webu apod. Prohlížením stránek s tím souhlasíte.

KONTAKT

Romana Art - Trefa info s.r.o.
(Romana Jiráčková)
tel: +420 605 07 99 77
romana-art@seznam.cz
Po - Pá 9:00 - 17:00 hod.

INFO - ZPRÁVY

arr3ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ KAMENŮ - NOVÉVše potřebné kolem čištění a nabíjení kamneů najdete v nově otevřené kategorii. - Brožurka s... arr3TĚLOVÉ SVÍCE NOVINKYVe světě svící Romana Art přicházejí příjemné změny: 1) Všechny svíčky jsou od 18.9. filtrované a...

 

Platební brána ThePay

MastercaedVerified visa

 Platby visa electronPlatby Mastercard

 

 

 Platby - mastercard electronic

  

 

Platby - maestro

 


Tělové svíce podle velikosti - od nejmenších svíček vhodných i pro děti, přes oblíbenou střední velikost, až po extra velké svíce určené pro profesionály.

ŽÁDNÁ TĚLOVÁ SVÍCE VÁS NEOCHRÁNÍ PŘED KORONAVIREM!!! 

S ČÍM MŮŽE POMOCI ...

- Rychlá úleva od stresu a napětí

- Velmi účinná relaxace, navíc přímo doma

- Pomoc při řešení některých zdravotních neduhů (bolesti, záněty, otoky, kašel, rýma apod.) 

Svíčkování zdravotních neduhů - Tělová svíce není lék, je to nástroj. U každého organismu funguje jinak, proto nelze dopředu určit výsledek! 

Co je ale fakt, že za 7 let jsem s nimi zažila hodně "zázraků", a ten výsledek se dostavuje v drtivé většině svíčkování. 


5 různých velikostí tělových svící Romana Art

 

Tělové svíce Romana Art - různé velikosti Tělové svíčky Romana Art - 5 velikostí

 

Tělová svíce malá (S) - vhodná k relaxaci, na malé plochy, je vhodná i pro děti (cca od 3 let)

 

Tělová svíce medium (M) - nejoblíbenější velikost tělových svící pro všestranné použití

 

Malá turbo svíce (L) - vhodná v začátcích svíčkování pro urychlení efektu (a ušetření množství svíček), lze jí použít i na oblast obličeje, vhodná pro větší děti jako "turbo" tělová svíce

 

Turbo svíce (XL) - Svíce vhodná na velké plochy, pro svíčkování silných bolestí a blokací, nebo pokud potřebujete jednu svíčku aplikovat na více míst během jednoho svíčkování. Vhodná pro fyzioterapeuty, maséry.

 

Profesionální tělová svíce - kanón (XXL) - Určená pro zkušené svíčkaře a profesionály (maséry, fyzioterapeuty), pro zvýšení efektivity svíčkování a dosahování rychlejších výsledků s menším úsilím. 

ZDM4YzRlM