Stránky Romana-art.cz používají soubory cookies pro poskytování služeb (platby kartou), personalizaci webu apod. Prohlížením stránek s tím souhlasíte.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

KONTAKT

Romana Art - Trefa info s.r.o.
(Romana Jiráčková)
tel: +420 605 07 99 77
romana-art@seznam.cz
Po - Pá 9:00 - 17:00 hod.

INFO - ZPRÁVY

arr3ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ KAMENŮ - NOVÉVše potřebné kolem čištění a nabíjení kamneů najdete v nově otevřené kategorii. - Brožurka s... arr3TĚLOVÉ SVÍCE NOVINKYVe světě svící Romana Art přicházejí příjemné změny: 1) Všechny svíčky jsou od 18.9. filtrované a...

 

Platební brána ThePay

MastercaedVerified visa

 Platby visa electronPlatby Mastercard

 

 

 Platby - mastercard electronic

  

 

Platby - maestro

 


O mně aneb kdo je Romana Art

Znamení raka, rok koně

CO MÁM VE VÍNKU OD SUDIČEK ...

Narodila jsem se v roce 1978, ve znamení Raka. Romana art

V čínském horoskopu to byl rok Koně.

Rak mi dal do vínku citlivost, empatii a starost o druhé. Kůň k tomu přidal cílevědomost a dar nápaditosti a tvořivosti.

Z numerologie mi vzešla krom jiného i „rovina energie“ (tj. 7-8-9), což má za následek velikou činorodost, značné množství energie, ale také nesnášenlivost k jakémukoliv omezení. Zkrátka potřebuji prostor - pro zhmotňování svého pestrého světa.

Nekonečný prostor

Jsem člověk, který má mnoho vizí, je cílevědomý a má obrovské množství energie k tomu dokázat „cokoliv“. Nemám ráda přístup „to nejde“. Naneštěstí jsou u mě mnohdy hlavním hnacím motorem city a ne logika, a tak ne vše vždy dopadlo dobře.

CESTA K E-SHOPU BYLA KLIKATÁ ...

Vystudovala jsem speciální pedagogiku, ale v oboru nikdy nepracovala. Rok po škole jsem cestovala po národních parcích v USA a chtěla jsem zažívat více takových dovolených. A tak jsem místo sociální sféry zvolila obchodní, čistě z finanční pragmatičnosti.

Mých 12 let v obchodě však bylo všelijakých, jen ne šťastných. Zažívala jsem finanční úspěchy i pády, vyzkoušela jsem si, jaké to je být úspěšná, obdivovaná, hnaná vlastním "egem", ale také, jaké to je živořit a nemít ani na jídlo.

Můj obchodní život skončil po 12ti letech dřiny absolutním krachem, a mně se jako těžkému worcoholicovi zhroutil celý svět. Nic jiného než práci jsem neznala a najednou to ztrácelo smysl.

Bylo těžké si připustit, že rybník, ve kterém jsem se tolik pachtila, není pro mě vhodný, a proto že jsem neuspěla. Než jsem tohle pochopila, ztrácela jsem absolutně smysl života. Neviděla jsem důvod proč dál jít, proč dál žít. Kdo to nezažije, asi nepochopí.

Zachránili mě mí rodiče, po všech stránkách, jak mě zachránit mohli ... pomohli mi lidsky, finančně, i mi poskytnuli zázemí a já se mohla na čas vrátit domů a dávat si život znovu dohromady.

Světlo

KDYŽ JE ČLOVĚK OPRAVDU NA DNĚ ...

V těch nejtěžších chvílích, kdy člověk probrečel i 7 hodin denně, procházel stránky o sebevraždách, a kdy nemohl udělat jediný krok kupředu, jsem na jedné z oněch stránek našla větu.

Stálo tam něco ve smylu: „Pokud reálně pomýšlíte na sebevraždu, vydali jste se na tak jinou cestu, že už to vaše duše nezvládá a chce pryč.

A v tu chvíli jsem to pochopila. 12 let jsem se pachtila někam, kam jsem vůbec neměla jít, a proto jsem na tom tak, jak jsem.

Moc ráda bych řekla, že už mě toto trauma v životě nepotkalo. Ale dokud člověk neprozře, tak se koloběh opakuje. Řeknu k tomu asi jediné ... opravdu pečujte o svojí duši! Ne jen o své zuby nebo auto, ale o svojí duši! Já jí hrozně dlouho přehlížela, s tím že ostatní mají přednost, a málem mě to stálo život.

SvětloDOHODA S BOHEM ...

Po tomto prozření, když jsem pochopila, proč je můj život v troskách, jsem udělala jednu zásadní věc.

Udělala jsem vnitřní „dohodu s Bohem“. Řekla jsem mu.

„Dobře, tak já "to" tedy neudělám. Ale jsem hrozně zvědavá, jakej ten život od teď bude!"

Nespočítala bych, kolikrát jsem si na ten moment za poslední roky vzpomněla. Ten druhý život předčil veškerá moje očekávání. Svůj 33. rok beru jako rok svého druhého narození.

Moje "dohoda" začala pracovat již za pár dní, kdy se u mě v bytě znenadání objevila moje moje maminka, odvezla mě ještě ten večer "domů", a tím začala moje několikaměsíční rekonvalescence a životní záchrana.

KDYŽ JEDNY DVEŘE ZAVŘU, OPRAVDU SE OTEVŘOU JINÉ ...

Jakmile člověk dokáže zavřít jedny dveře, opravdu se otevírají druhé. Mně se otevřela přímo vrata. Začala jsem dělat to, co jsem měla ráda jako dítě. Začalo to korálky a výrobou bižuterie. Pár dní na to jsem objevila malování enkaustikou a křišťálovou pryskyřici. Všechno to ke mně přicházelo samo od sebe, za ničím jsem se nehonila.

JEN DVĚ KRABICE OD BOT ...

   

Během jediného roku jsem pak otevřela e-shop s kameny a zakázkovou výrobou šperků a amuletů.

Moje první nakoupená várka kamenů se vešla do dvou krabic od bot a pro mě to byl tenkrát poklad.

Nádherná práce byla výroba medailonků s fotografiemi.

Dělala jsem medailonky, ve kterých bylo zalito pár kapek karlovarského vřídla a kamínek z ČR - tyto amulety se nějaký čas prodávaly turistům v Praze. Pro časovou náročnost jsem však tuto cestu opustila.   

Začala jsem dělat výklady pomocí automatické kresby, které se setkávaly s velikým ohlasem (nahlížení do energií jiných lidí mě ale poněkud vyděsilo a automatické kresbě "na objednávku" se již nevěnuji).

Romana art medailonek     

O rok později si mne našly tělové svíce a otevřel se další neuvěřitelný svět, který se stal nedílnou součástí mého života.

MŮJ STROM ROSTE ...

Sluneční paprskyV současné době je pro mě každý den velikou radostí a užívám si ho. A cítím, že můj strom dozrál k tomu, aby začal plodit další ovoce, možná ještě sladší, než doposud.

Mým životním posláním je být vaším "prostředníkem". Jsem mezičlánek mezi vámi a tím, co vám život usnadní, ulehčí, zpříjemní, co vám pomůže.

Tělové svíce Romana Art s kurkumouTělové svíce

Když jsem začala svíčky vyrábět, vůbec jsem netušila, jaký zázrak se mi v rukách zhmotňuje.

Dnes si již nedovedu svůj život bez tělových svící představit, došlo tam k nádherné symbióze. 

Je to asi nejsmyslupnější práce, jakou jsem kdy dělala. Tělové svíce už mě tolikrát "zachránily" před zdravotními neduhy, že bych to ani nespočítala.

Pomohly mi nesčetněkrát ve chvílích, kdy jsem potřebovala klid na duši, nebo dodat energii. A reakce mých zákazníků jsou stejné.

Tělové svíce jsou opravdu zázrak a já cítím velikou vděčnost, že si mě vybraly, abych je zhmotňovala. 

Ametyst

Kameny

Když mi bylo 10 let a byla jsem s rodiči u moře, hrála jsem si na pláži s kamínky, různě je přerovnávala, seřazovala ... a tenkrát jsem si pro sebe řekla: "tohle bych chtěla dělat, až budu velká".

Je neuvěřitelné, že po čtvrt století se to přání dokonale zhmotnilo. Jen jsem místo plážových kamínků třídila acháty, ametysty a růženíny :)

Když si nejste jistí, co chcete ve svém životě dělat, zabrouzdejte zpátky do dětsví a zeptejte se sami sebe:

"Na co a s čím jsem si hrál(a) a co mě bavilo?"

Můžete najít důležité odpovědi pro svojí životní cestu v dospělosti.

Jdi za světlem - Romana Art

Obrazy, malování, afirmace

Zde se těžko nachází slova...

Je to svět, který stále objevuji, a který mě nechává vstupovat do neuvěřitelných, nepochopitelných dimenzí.

Když jsem absolvovala kurz Psychografie, učila jsem se programovat obrazy. Už během kurzu se mi podařilo pouhým namalováním obrazu odblokovat si záda.

Myšlenka vložená do obrazu dokáže neuvěřitelné věci!

Další zázrak přišel s namalováním programovaného obrazu "Napojení na tok hojnosti". Od doby, kdy jsem ten obraz namalovala, se stal e-shop mojí plnohodnotnou prací na plný úvazek, i včetně příjmů.

Když maluji ... mizí čas. Člověk se dostává do zvláštního mimo - prostoru a "neslyší a nevidí". Hodiny letí a zhmotňují se obrazy, u kterých si člověk říká: "To vzešlo z mojí ruky?!" Jak kdyby mi jí někdo vedl.

Harmonie

CO MÁM NEJRADĚJI?

Nesedím na vícero židlích, když dělám obrazy, kameny a svíčky dohromady? A co z toho mám nejraději?

Je to, jak kdybych měla volit, které dítě mám radši. Nebo jako kdybych měla každý den vařit jenom rajskou.

Díky tomu, že je moje práce pestrá, a mohu si od kamenů odskočit ke svíčkám a obráceně, vždy je tam dostatek síly a energie a radosti.

Není to rutina. Není to práce z povinnosti na 10 hodin denně. A proto je prostor i pro další projekty. A možná zase něco pustím, jako třeba dříve automatickou kresbu nebo křišťálovou pryskyřici.

Život je růst. Vše mi přišlo do života ve správný čas a mělo veliký význam. Bez každé této části by nepřišla ta další.

 

JDU SPRÁVNOU CESTOU?

Cesta života

To, že jdu správnou cestou, se mi ukazuje snadno. Jsem šťastná a má práce mě neuvěřitelně baví.

Každý den je pro mne zážitek a radost. Každý den se děje něco jiného. A i když je to mnohdy hodně časově náročné, v dobrém se mi to vrací.

Přichází mi nádherné vzkazy od zákazníků, mnohdy s poděkováním a s vděčností. A v takových chvílích člověk vidí hluboký význam a smysl toho, co dělá.

Romana ArtMám obrovské štěstí, že mohu dělat právě tuto práci, která mně i vám přináší radost a užitek, a mnohdy i pomocnou rukou v nesnázích. Cesta k dnešku však vůbec nebyla jednoduchá.

Mnozí z vás dají večer těmto stránkám přednost před televizí, a mnohým z vás stojí za to mi zavolat nebo napsat poděkování. Děkuji vám za to a přeji si, aby vám mé stránky a moje práce dál přinášely povzbuzení, pomoc nebo alespoň drobnou radost do života.

Mějte šťastné dny, ať už se k nim dostanete jakkoli obtížnou cestou. Ona k nim mnohdy jiná ani nevede.

S láskou

Romana Art

 

ŽIVOTNÍ METY A SETKÁVÁNÍ S ENERGIÍ

Smrt: Bylo mi 18, když náhle tragicky zemřel můj o dva roky mladší brácha Martin. Ze vteřiny na vteřinu. Z rozjařené puberťačky se stal během okamžiku někdo úplně jiný. A už nic nebylo jako dřív. Když se něco takového stane, ne 1000x, ale 100 000x se ptáte proč. Začínáte hledat odpovědi ... a časem, v průběhu let, i nějaké nacházet. Nic to však nemění na tom, že to člověku změní život - napořád. A v některých ohledech více, než by chtěl, nebo než si dokáže přiznat.

Třetí oko: Asi ve dvaceti letech jsem absolvovala kurz Reiki (první stupeň). Mnohem více mi však daly knihy od lámy Lobsanga Rampy. Tam jsem teprve začínala poznávat energii a učila se jí vnímat. Následovalo 12 let mlčení a mé zabedněnosti. Teprve po mém „znovuzrození“ ve 33 letech se to začalo hrnout plnými proudy.

Malování: V roce 2012-2013 jsem absolvovala několik kurzů Psychografie. Učila jsem se automatické kresbě a začala vnímat vibrace a energie pomocí tužky (dnes i pomocí kyvadla). Již na kurzu se mi podařilo odblokovat si namalováním obrazu záda, se kterými jsem marodila 2,5 měsíce. Během roku jsem vypracovala desítky čakra diagramů. Přišlo mi neuvěřitelné, že mohu "číst" člověka, o kterém nic nevím a nikdy jsem ho neviděla. Automatickou kresbu již dnes nevyužívám k osobním výkladům, ale k programování obrazů a malování energetických obrazů, spojených s afirmacemi.

Dikša: Na podzim roku 2013 jsem objevila energii „dikša“. Asi i díky předchozím zkušenostem pro mě bylo toto poznání jako „facka“. Od tohoto okamžiku energii opravdu cítím jako vodu, dokáži ji při správném naladění vnímat velmi silně. Dikša umožňuje energii nejen vnímat, ale posílat jí také dál. Je to však jen jedna z mnoha cest, jak růst a „probouzet se“. Jsou lidé, které dikša mine netknuté a ty samé vibrace cítí z jiného proudu. Ono je jedno, jak se energie jmenuje. „Vše je jedno“ a my si pouze volíme cestu, jak to přijmout za své. Někdo volí severní dveře, jiný východní, ale všichni vstupujeme do stejného chrámu.

Andělé: Do dalších dimenzí mne posunula kniha Andělé v mých vlasech od Lorny Byrne. Přišla ke mně v roce 2014 a naprosto obrátila můj život naruby, v dobrém slova smyslu. Začala jsem naslouchat. Začala jsem fyzicky cítit anděly, ač jsem je do té doby zavrhovala a nevěřila jsem. Začala jsem je "slyšet", co mi říkají, a to je úžasný pocit, když se tohle povede. Díky andělům jsem zjistila, že ona „jednotná energie“ je mnohem blíž, a nemusím k ní chodit přes Indii (tj. dikša). Díky pomoci andělů se mi plní přání v takové míře, že je to až těžko uvěřitelné. Když se do něčeho pouštím, jde to lehčeji, snadněji.

Ho´oponopono a kvantové myšlení: Můžete mít miliónové srdce, pro ostatní se rozdat, ale když svému vlastnímu životu přikládáte menší důležitost, než těm okolním, je to obrovský průser. Já to přivedla k takové "dokonalosti", až jsem se stala obětí psychického týrání a šikany, které jsem v roce 2018 málem zaplatila tím nejcennějším. Dostávala jsem v té době obrovskou pomoc od rodiny, jednoho úžasného psychologa a třetí záchranou mi byla havajská technika Ho´oponopono, která mi bez nadsázky zachránila život. Čím více jsem se zbavovala škodlivých vzorců (sebeomezování, neúcta k sobě), tím více se mi otevíraly možnosti, jak se zla ve svém životě zbavit. Kvantové myšlení mi pak pomohlo vidět celý loňský rok ještě z úplně jiné perspektivy. Přichází odpovědi, hmatatelné výsledky, plní se přání a každý den je radostí a zážitkem. Mým velikým přáním, a beru to i jako své poslání, je předat tyto techniky a klíče dál takovým způsobem, aby byli pro lidi co nejsnadněji uchopitlené a pomohly jim v co největší možné míře, tak jako pomohly mně.       

Afirmace na závěr: Co zaséváš, sklízíš

Stejně jako z malého semínka vyroste veliký strom, tak z tvé nepatrné myšlenky vznikne tvůj zítřejší den.  Tvůj obraz zítřka. Nemůžeš to zastavit, ale můžeš volit štětce a barvy. Ty jsi tvůrce, ty jej maluješ. Romana Art


NzdiMzVh