INFO - ZPRÁVY

arr3ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ KAMENŮ - NOVÉVše potřebné kolem čištění a nabíjení kamneů najdete v nově otevřené kategorii. - Brožurka s... arr3TĚLOVÉ SVÍCE NOVINKYVe světě svící Romana Art přicházejí příjemné změny: 1) Všechny svíčky jsou od 18.9. filtrované a...

KONTAKT

Romana Art - Trefa info s.r.o.
(Romana Jiráčková)
tel: +420 605 07 99 77
romana-art@seznam.cz
Po - Pá 9:00 - 17:00 hod.

 

Platební brána ThePay

MastercaedVerified visa

 Platby visa electronPlatby Mastercard

 

 

 Platby - mastercard electronic

  

 

Platby - maestro

 


» Vlastnosti kamenů od A do Z
OBSIDIÁN

Obsidián

OBSIDIÁN E-SHOP

VLASTNOSTI OBSIDIÁNU:

Pomáhá zobrazovat pravdu a pomáhá člověku zjistit, kým doopravdy je. Odráží lidské vlastnosti a odhaluje v nich trhliny, slabosti a bloky. Obsidián však nejen odkrývá, ale umí nabídnout i způsob, jak se oslabujících nebo destruktivních vlastností zbavit. Podněcuje k růstu a během tohoto procesu poskytuje stabilní podporu. Samotný obsidián problémy však spíše odhaluje, neřeší je.

Je to silně ochranný kámen, který vytváří štít proti všemu negativnímu. Přináší pomoc vysoce citlivým lidem. Pohlcuje negativní energii z okolního prostředí a ve chvílích, kdy je to třeba, umí svého majitele posílit. Odstraňuje emocionální boky a starší traumata. Dokáže vnášet hloubku a jas do citů člověka. Přináší schopnost soucitu a dodává vnitřní sílu.

Větší kus obsidiánu může být vysoce účinný při blokování gepatogenní zón. Vždy je však potřeba mít na paměti, že obsidián odkrývá pravdu a pro mnoho lidí může být příliš velká síla (většího kamene obsidiánu) nezvládnutelná.

Obsidián přináší jasnou mysl a vnáší světlo do zmatku. Položený vedle postele nebo pod polštář má uklidňující účinek - dokáže odstranit stres a napětí a dokonce umí poukázat, odkud se tyto pocity berou.

Vzhledem k tomu, že obsidián má extrémní schopnost odsávat z okolí vše negativní, je nezbytné kámen často čistit (umýt pod tekoucí vodou).

OBSIDIÁN A DUCHOVNO:

Kámen umožňuje důkladné  do hloubky jdoucí léčení duše. Dokáže vyléčit "hnisající" emoce a traumata. Pomáhá v tomto ohledu i při cestách do minulých životů. Dokáže zablokovat duševní útoky a odstraňuje negativní duchovní vlivy. Obsidián ukotvuje ducha ve hmotném těle a podněcuje růst na všech úrovních. Pobízí ke zkoumání neznámého a otevírání nových obzorů.

OBSIDIÁN A ČAKRY:

Je to uzemňovací kámen, který poskytuje vazbu od základní čakry až do středu Země.

LÉČIVÉ ÚČINKY OBSIDIÁNU:

Jeho největší darem je to, že nabízí vhled do příčin nerovnováhy. Napomáhá strávit vše, co je těžko přijatelné (týká se i fyzického trávení). Zbavuje organismus toxických látek. Odstraňuje bloky a napětí jak z fyzického, tak z jemnohmotného těla (včetně zkornatění cév). Snižuje bolest při artritidě, problémech s klouby, křečích a zraněních. Působí blahodárně při šoku. Zahání bolest a zastavuje krvácení. Má vynikající vliv na krevní oběh.

OBSIDIÁN APAČSKÁ SLZA:

Má vlastnosti shodné s černým obsidiánem, působí však jemněji. Zlepšuje ukládání vitamínů C a D.

OBSIDIÁN SNĚHOVÁ VLOČKA:

Je to kámen zosobňující čistotu. Zajišťuje rovnováhu mezi myslí, tělem a duchem. Pomáhá rozpoznat "špatné myšlenky" a oprostit se od nich. Umožňuje zbavit se chybných způsobů uvažování. Přináší klid a vnitřní soustředění. S pomocé vložkového obsidiánu lze zesílit izolaci a samotu a snáze se ponořit do meditace.

Blahodárně působí na cévy a kostru, zlepšuje krevní oběh. Elixír je dobrý na kůži a zrak.

NjE3NTVmM