INFO - ZPRÁVY

arr3ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ KAMENŮ - NOVÉVše potřebné kolem čištění a nabíjení kamneů najdete v nově otevřené kategorii. - Brožurka s... arr3TĚLOVÉ SVÍCE NOVINKYVe světě svící Romana Art přicházejí příjemné změny: 1) Všechny svíčky jsou od 18.9. filtrované a...

KONTAKT

Romana Art - Trefa info s.r.o.
(Romana Jiráčková)
tel: +420 605 07 99 77
romana-art@seznam.cz
Po - Pá 9:00 - 17:00 hod.

 

Platební brána ThePay

MastercaedVerified visa

 Platby visa electronPlatby Mastercard

 

 

 Platby - mastercard electronic

  

 

Platby - maestro

 


» Vlastnosti kamenů od A do Z
MĚSÍČNÍ KÁMEN / ADULÁR

Měsíční kámen - vlastnosti kamene, horoskopy, čakry

MĚSÍČNÍ KÁMEN / ADULÁR E-SHOP

VLASTNOSTI MĚSÍČNÍHO KAMENE - ADULÁRU:

Je to kámen nových počátků. Je silně spjat s Měsícem a s intuicí, s přemítáním a vzpomínáním. Nejsilněji tento kámen působí na utišení rozbouřených citů.

Vytahuje na povrch věci uzavřené dosud v podvědomí. Zvyšuje intuici a empatii. Vyvolává srozumitelné živé sny, zejména v době úplňku.

Měsíční kámen se tradičně používá ke zvyšování duševních schopností a rozvíjení věšteckého umění. Lze jej nosit jako přívěsek dodávající odvahu k přijímání duševních darů. Je nabitý vstřícnou ženskou energií a udržuje v rovině mužskou a ženskou energii.

Přináší hluboké citové zotavení. Uhlazuje narušenou citovou stabilitu a napětí. Uklidňuje naše emoce. Pokud se položí na solar plexus, upozorní na již nefungující způsoby jednání v citovém životě, které je díky tomu možno prozkoumat a odstranit.

Umí uklidnit přehnané reakce na emotivní situace. Hojí rovněž problémy horní částo zažívacího traktu, které jsou spojeny s citovým napětím.

MĚSÍČNÍ KÁMEN A ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU:

Je to vynikající pomocník pro lidi ve znamení RAKA, narozené ve dnech 12. – 22.7. Kámen je výborným pomocníkem také RYBÁM. Jeho vlastnosti jsou prospěšné i pro znamení KOZOROHA, PANNY, VÁHY, ŠTÍRA a VODNÁŘE.

LÉČIVÉ ÚČINKY ADULÁRU:

Měsíční kámen ovlivňuje ženský reprodukční cyklus a snižuje nerovnováhu a napětí spojené s menstruací. Je propojen s šišinkou, udržuje v rovnováze hormonální systém, stabilizuje nerovnováhu tělních tekutin a pomáhá naladit vnitřní biorytmické hodiny. Pomáhá v případech šoku a lze jej použít ke zklidnění hyperaktivních dětí.

Měsíční kámen působí příznivě na trávicí a reprodukční systém, pomáhá vstřebávat živiny, vylučovat jedovaté látky a zadržovat tekutiny. Přináší úlevu při degenerativních změnách kůže, vlasů, očí a některých orgánů, jako jsou například játra nebo slinivka břišní. Má výborný vliv na premenstruační syndrom, početí, těhotenství, porod a kojení. Elixír z měsíčního kamene se tradičně používal při nespavosti. Kámen působí preventivně proti náměsíčnosti.

UMÍSTĚNÍ:

Noste jako prsten nebo na potřebném místě těla. Položený na čelo vyvolává duchovní prožitky. Na solar plexu nebo na srdci působí na city. U žen bude možná nutno měsíční kámen v době úplňku odtsranit.

Zdroj: Judy Hall, Kameny od A do Z

NTg1ZWRmY