INFO - ZPRÁVY

arr3ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ KAMENŮ - NOVÉVše potřebné kolem čištění a nabíjení kamneů najdete v nově otevřené kategorii. - Brožurka s... arr3TĚLOVÉ SVÍCE NOVINKYVe světě svící Romana Art přicházejí příjemné změny: 1) Všechny svíčky jsou od 18.9. filtrované a...

KONTAKT

Romana Art - Trefa info s.r.o.
(Romana Jiráčková)
tel: +420 605 07 99 77
romana-art@seznam.cz
Po - Pá 9:00 - 17:00 hod.

 

Platební brána ThePay

MastercaedVerified visa

 Platby visa electronPlatby Mastercard

 

 

 Platby - mastercard electronic

  

 

Platby - maestro

 


» Vlastnosti kamenů od A do Z
MLALACHIT

Malachit - vlastnosti kamene, horoskopy, čakry Malachit - vlastnosti kamene, horoskopy, čakry MALACHIT E-SHOP

VLASTNOSTI MALACHITU:

Malachit je obdařený velikou mocí a proto je potřeba s ním zacházet opatrně.

Pohlcuje negativní energie a znečišťující látky. Měl by ho mít doma každý, kdo žije v blízkosti jaderné elektrárny nebo žije u zdroje přírodní radioaktivity.

Lze s ním prožít mnohem intenzivnější život. Je to kámen kreativity a změny, podněcuje k dobrodružství. Uvádí do harmonie cit a rozum. Zvyšuje intuici a vhled, zmírňuje dyslexii. S jeho pomocí lépe vstřebáváte a zpracováváte informace.

Ukazuje, co blokuje náš duchovní růst a vytahuje na povrch hluboko ukryté pocity. Zvyšuje schopnost vcítit se do druhých lidí. Potlačuje ostýchavost a podporuje přátelské vztahy.

MALACHIT A ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU:

Je to vynikající kámen pro lidi ve znamení ŠÍTRA, narozené od 13.11. do 22.10. Harmonizuje znamení BÝKA a VAH. Malachit s azuritem je vhodný pro KOZOROHY a STŘELCE.

MALACHIT A ČAKRY:

Je to jeden z mála kamenů, který umí působit na všechny čakry. Otevírá je a pročišťuje. Umožňuje naladění na svého duchovního průvodce. Položený na třetí oko vyvolává vize a duchovní pozorování. Položený na srdce přináší rovnováhu a harmonii. Přiložený na solar plexus umožňuje zevrubmé duševní uzdravení (uvolňuje negativní zkušenosti a stará traumata, vynáší na povrch potlačované myšlenky, vrací schopnost hlubokého dýchání, uvádí do rovnováhy srdečná a pupční čakru, zlepšuje schopnost vnitřního vhledu).

LÉČIVÉ ÚČINKY MALACHITU:

Jde o mimořádně všestranně léčivý kámen. Zvlášť užitečný je při potlačování křečí (i menstruačních) – rezonuje s ženskými pohlavními orgány. Snižuje krevní tlak, léčí astma, artritidu, epilepsii, zlomeniny, otoky kloubů, nevolnost při cestování a závratě. Léčí nádory, zrakový nerv, slinivku břišní, slezinu a příštítnou žlázu. Uvádí do souladu DNA a buněčnou strukturu. Pomáhá odbourávat jedovaté látky v játrech, snižuje okyselování organismu. Pokud se nosí kolem pasu, léčí cukrovku.

UPOZORNĚNÍ:

Po každém použití je potřeba malachit čistit. Při výrobě drahokamového elixíru se nikdy nesmí malachit ponořit do vody, kterou nabíjíte. Položte jej do samostatné misky „na sucho“, tu vložte do větší misky a teprve do ní nalijte vodu. Kámen jako takový je jedovatý, proto používejte raději ohlazené a lakované kameny, dbejte na to, abyste nikdy nevdechli malachitový prášek.

 

Zdroj: Judy Hall, Kameny od A do Z

NDM3ODV