Stránky Romana-art.cz používají soubory cookie pro poskytování služeb (platby kartou), personalizaci webu apod. Brouzdání webem je tak pro vás pohodlnější a více intuitivní. Prohlížením těchto stránek s tím souhlasíte.

INFO - ZPRÁVY

arr3ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ KAMENŮ - NOVÉVše potřebné kolem čištění a nabíjení kamneů najdete v nově otevřené kategorii. - Brožurka s... arr3TĚLOVÉ SVÍCE NOVINKYVe světě svící Romana Art přicházejí příjemné změny: 1) Všechny svíčky jsou od 18.9. filtrované a...

KONTAKT

Romana Art - Trefa info s.r.o.
(Romana Jiráčková)
tel: +420 605 07 99 77
romana-art@seznam.cz
Po - Pá 9:00 - 17:00 hod.

 

Platební brána ThePay

MastercaedVerified visa

 Platby visa electronPlatby Mastercard

 

 

 Platby - mastercard electronic

  

 

Platby - maestro

 


»
Použití tělových svící

Tělové svíce se používají k relaxaci, k uvolnění a k odbourání stresu. Drtivá většina použití tělových svící se však točí kolem odstraňování zdravotních problémů, protože se pomocí svíčkování dosahuje vynikajících výsledků.

TĚLOVÉ SVÍCE A RELAXACE

Dát si svíčku "na relax" je jedna z nejefektivnějších cest, jak uvolnění skutečně dosáhnout.

Proč relaxovat pomocí tělových svící?

JSOU DOSTUPNÉ - Použití tělové svíce je jedna z nejdostupnějších cest, jaké máte "po ruce". Dají se snadno objednat přes internet a svíčkovat se dá doma, nemusíte nikam chodit, dojíždět.

DÁ SE NA NĚ SPOLEHNOUT - Svíčkování je natolik "magické", že se o relaxaci nemusíte snažit, přijde to samo. Lehnout si se zapálenou svíčkou je netradiční, "nový" zážitek! A je zcela odlišný od všeho, co přes den běžně děláte. Strhne vás to do výjimečného klidu, ať chcete nebo nechcete. A navíc - plamínek vás ukotví. Nemůžete se jen tak zvednout a odpočinek ukončit. Nikdo vás nevyruší, když uvidí, že si dáváte svíčku. Je to úžasná chvíle klidu.

Doporučuji uchovat si při relaxačním svíčkování tuto magičnost. Nepřipravte se o ní. Mějte vypnutou televizi, mobil ... dopřejte si pár minut stoprocentního odpočinku. Ideální je, když dává svíčku někdo vám, a vy se nemusíte o nic starat.

ZABÍRAJÍ RYCHLE - Relaxační tělová svíce hoří kolem 10 minut (standardní velikost 22 cm). Není mnoho způsobů, jak si takto rychle a spolehlivě pomoci k uvolnění, což se cení zvlášť v dnešní uspěchané době, kdy "nemáme čas"!

Jeden příklad z praxe - Jezdím se svíčkami na festival Miluj svůj život, kde také zájemce "svíčkuji". Hned ráno přišla paní, která jela na akci přes půl republiky, vstávala hodně brzy ráno, a byla "vybitá". Potřebovala svíčku na relax. I přes omezené možnosti, které tam na svíčkování jsou (v místnosti byla spousta jiných lidí, svíčkovalo se na lehátku na zemi "pod pultem"), paní do pár minut skoro usnula. Ještě při začátku aplikace povídala a povídala ... a pak přišlo tak úžasné zklidnění, že měla hodně práce vrátit se zpátky do reality, a to i v době, kdy už bylo dávno dosvíčkováno. Je nádherné tyto okamžiky s lidmi a se svíčkami zažívat :)

VEJDETE SE DO 30 Kč - Jedna relaxační tělová svíce stojí kolem 30 Kč (u mě v e-shopu). A z 99% vám k uvolnění stačí jediná svíčka! Není mnoho způsobů, jak takového intenzivního odpočinku dosáhnout - u sebe doma a se spolehlivým výsledkem.

ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY

Svíčkování zdravotních neduhů je úplně jiná kategorie, než relaxace.

Z vlastní zkušenosti mohu říci, že v akutních případech (například ve tři hodiny ráno, kdy se člověk kvůli úporné bolesti zad nemůže ani otočit, natož aby spal), se u mě tělová svíce stává jedinou reálnou vidinou alespoň několika hodin spánku. Svíčkování v takové chvíli není o užívání si, ale o modlení se, "ať to zabere". Naštěstí to zabírá, ale ...

CO BYSTE MĚLI VĚDĚT, POKUD CHCETE POUŽÍVAT TĚLOVÉ SVÍCE NA ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY:

NEVÝHODA - U tělových svící nelze dopředu přesně určit, kolik svící budete potřebovat, abyste se problému zbavili (a zda se ho zbavíte). Každý organismus je jiný a každý zdravotní problém má jinou příčinu. Je to zpravidla "pokus - a čekání".

OBROVSKÁ VÝHODA - Pokud se svíce používají smysluplně, šance na úlevu je obrovská. Mění se pouze počet svící nebo jejich velikost, dokud k úlevě nedojde.

Co je to smysluplné svíčkování?

- Je dobré vědět, že u nárazových problémů (menstruační bolest, migréna, otok) je spotřeba svíček menší, u dlouhodobých nebo výrazných potíží (např. záněty) svíčkujete déle. Trvalé potíže (jako např. artróza, skolióza, vyhřezlá plotýnka apod.) ani svíčka nespraví.

- Efekt má nejen počet svíček, ale i jejich velikost, mnohdy se velikosti i různě kombinují

- Po svíčkování je nutné dodržet klid, zvláště u použití turbo svící - kdo toto nedodržuje, má mnohonásobně větší spotřebu tělových svící než člověk, který klid dodrží (porot je dobré se svíčkovat večer před spaním)

- Když si nevíte rady, zeptejte se mne, co vím a znám, vám ráda poradím!! Můžete mi volat, psát na email nebo se připojit k mé fb stránce - poradna na tělové svíce

Svíčkování a mytí aut - v čem si je to podobné?

Představte si svíčkování jako mytí auta na zakázku. Zavolá vám pan Novák, že chce vyčistit auto. Nemůžete mu dopředu říci, za jak dlouho auto vyčistíte, protože nevíte, v jakém stavu vám ho přiveze. Stejné je to se svíčkami. Když "máte vyrážku", nelze dopředu určit, kolik svíček na ní budete potřebovat. První svíčkování je "seznamování". U pana Nováka zjistíte, že máte auto hotové za 3 hodiny, u vyrážky přijdete na to, že po 8 svíčkách jste se jí zbavili. Když se vám po půl roce znovu ozve pan Novák (nebo se znovu objeví stejná vyrážka), už víte, co můžete čekat, a co dělat ...

STEJNÉ JE TO U SVÍČKOVÁNÍ: Když se mě zeptáte, kolik a jakých svící byste potřebovali, abyste se zbavili bolesti zad, nemohu vám dát jasnou odpověď. Důležitá je totiž příčina bolesti, i jak dlouho vás záda bolí ... Takže když je to "jenom houser"nebo ztuhlý krk od stresu, pravděpodobně si vystačíte s 1-2 medium nebo turbo svícemi (1-2 aplikace, úleva i do 30 minut), pokud máte skřípnutý mezižeberní sval, tam už to může být 12-16 turbo svíček (svíčkujete několik dní a první dny bolest nemusí ustupovat vůbec, chce to se svíčkami vydržet, dokud to nepovolí ... a zatím se mi nestalo, že by to nepovolilo!). A pokud máte vyhřezlou plotýnku, skoliózu apod., svíčkování těchto problémů je neefektivní (svíčky maximálně na chvilku uleví od bolesti, a ne vždy, a navíc problém nevyřeší - plotýnku vám nevrátí na své místo).

Když bych to znovu přirovnala k automyčce ... tak: Houser - To je paní Novotná, ta jezdí s autem nárazově a je to vždycky jenom pohodová rychlovka, Mezižeberní sval - to jsou Vomáčkovi s minibusem (mají 4 děti) ... dát ten dohromady je dřina a pár dní práce, ale daří se, Vyhřezlá plotýnka - menší demolice v autě - nepřijímáme, nevyčistitelné.

- Cenným vodítkem u svíčkování jsou zkušenosti jiných lidí, kteří svíčkovali podobný problém, jaký máte vy! Díky jejich zkušenosti snadněji odhadnete, co můžete u sebe čekat, zvlášť v začátcích.

 

Y2UxNzQ0