INFO - ZPRÁVY

arr3ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ KAMENŮ - NOVÉVše potřebné kolem čištění a nabíjení kamneů najdete v nově otevřené kategorii. - Brožurka s... arr3TĚLOVÉ SVÍCE NOVINKYVe světě svící Romana Art přicházejí příjemné změny: 1) Všechny svíčky jsou od 18.9. filtrované a...

KONTAKT

Romana Art - Trefa info s.r.o.
(Romana Jiráčková)
tel: +420 605 07 99 77
romana-art@seznam.cz
Po - Pá 9:00 - 17:00 hod.

 

Platební brána ThePay

MastercaedVerified visa

 Platby visa electronPlatby Mastercard

 

 

 Platby - mastercard electronic

  

 

Platby - maestro

 


»
Jak fungují tělové svíce

SVÍČKOVÁNÍ (aplikování tělových svící) je metoda podobná MOXOVÁNÍ (prohřívání organizmu hořícím pelyňkem) nebo BAŇKOVÁNÍ (vakuová terapie). Svíčkování má vlastně z obou těchto metod něco společného. Tělové svíce prohřívají místo, kam je přikládáme, a současně vzniká při jejich přiložení na pokožku mírný podtlak.

Svíčkování

Moxování

Baňkování

 

 

 

 

Jak funguje tělová svíce

 

JAK TĚLOVÁ SVÍCE FUNGUJE

V momentě, kdy zapálenou tělovou svíci přiložíme k pokožce, vzniká proces nazývaný "komínový efekt". Svící proudí tah odspoda vzhůru (díky plamínku na konci svíčky).

Tento tah není tak silný, abychom jej fyzicky cítili, ale je dostatečně intenzivní na to, aby prostoupil pokožkou do těla, a to až do hloubky několika centimetrů (stejně působí i do šířky). A je dost intenzivní na to, aby dokázal z těla "vytáhnout" např. bolest, otok, zánět, ale také únavu nebo stres. Čím větší a širší svíci použijete, tím bude tah intenzivnější.

Zde máte odkaz na moc pěkné video, ve kterém je podtlak přímo vidět. Na podobném principu fungují i tělové svíce, jen je při svíčkování tah ve svíci mírnější (jelikož zde nevzniká vakuum).

Úspěšnost tělových svící není otázkou víry, je to fyzikální proces. Tělové svíce samy o sobě nemají léčivé účinky. Jsou pouze nástrojem, kterým si snadno v místě problému vytvoříte teplo a podtlak na několik minut a až tyto procesy pomáhají k odstraňování problémů.

Složení tělových svící může procesy úlevy urychlovat (ať už včelí vosk, kurkuma, přidávané silice nebo bylinky). V podstatě ale jakákoliv zapálená "dutá trubička", přiložená k pokožce, bude mít podobný efekt jako tělová svíce (dříve se např. používala srolovaná kůra stromů nebo listí).

TĚLOVÁ SVÍCE JAKO VYSAVAČ

Princip svíčkování se dá krásně přirovnat k vysavači - a naše tělo spolu se svými zdravotními problémy ke koberci.

1) Stejně jako se hůře či snáze vysávají různé druhy koberců (záleží na míře znečištění, na výšce chlupu atd.), podobně se snadněji či obtížněji svíčkují různé zdravotní problémy. Záleží na typu a velikosti problému (trochu jako míra "znečištění"), a podstatné je i celkové fungování organismu (podobně jako "kvalita" koberce) - dva lidé se stejným problémem mohou potřebovat odlišný počet svíček.

2) Stejně jako každý koberec vysáváte různě dlouho (podle míry znečištění a typu koberce), i svíčkování odlišných zdravotních potíží trvá jinak dlouho. A tak jako ne všechny nečistoty dostanete z koberce vysavačem (např. skrvnu od vína), tak ani svíčky si neporadí se vším (např. artritidy).

3) U vysavače nepotřebujete "věřit", že vám koberce vyčistí. Jednoduše ho zapnete, nastavíte výkon a vysáváte, dokud není čisto. Se svíčkami je to podobné. I zarputilý nedůvěřivec se dokáže zbavit bolesti pomocí tělové svíce. Jen je potřeba "vysávat" na správném místě, správnou velikostí svící a svíčkovat dostatečně dlouho (dokud bolest nepoleví).

Tělové svíce - jak fungují4) "Tělo" vysavače i jeho princip vysávání je téměř shodný s tělem a "vysáváním" u tělových svící.

- Vysavač začíná vysávat nečistoty v momentě, kdy jej přisajete ke koberci. Stejné je to s tělovou svící.

- Nečistoty odcházejí ve vysavači úzkou trubicí do sběrné nádoby (nebo sáčku). U tělové svíce je také tak - svíčka sama o sobě slouží jako "hadice" a nečistoty se zachytávají uvnitř v dutině svíčky.

- A stejně jako motor ve vysavači je až na samém "konci" celého mechanismu a zařízení, tak i u tělové svíce je "tahoun" celého svíčkovacího procesu - plamínek - na jejím konci.

Tělové svíce jsou efektivním nástrojem, jak si můžeme pomoci od různých zdravotních problémů, ať už psychických nebo fyzických. Navíc jsou velmi šetrné k našemu organismu, stejně tak k přírodě.

Přestože se nedá předem přesně určit, kolik tělových svící na daný problém potřebujeme (a zda-li vůbec svíčky pomohou), výsledky jsou dle zkušeností vynikající. Mnohdy přichází úleva tak rychle a je natolik výrazná, až je to až těžko uvěřitelné. Není pomalu měsíc, aby mi někdo nenapsal nebo neřekl, že tělové svíce jsou "zázrak". A já sama jsem o tom přesvědčila na vlastní kůži již mnohokráte.  

MjZkYWM4