INFO - ZPRÁVY

arr3ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ KAMENŮ - NOVÉVše potřebné kolem čištění a nabíjení kamneů najdete v nově otevřené kategorii. - Brožurka s... arr3TĚLOVÉ SVÍCE NOVINKYVe světě svící Romana Art přicházejí příjemné změny: 1) Všechny svíčky jsou od 18.9. filtrované a...

KONTAKT

Romana Art - Trefa info s.r.o.
(Romana Jiráčková)
tel: +420 605 07 99 77
romana-art@seznam.cz
Po - Pá 9:00 - 17:00 hod.

 

Platební brána ThePay

MastercaedVerified visa

 Platby visa electronPlatby Mastercard

 

 

 Platby - mastercard electronic

  

 

Platby - maestro

 


»
CO JE TĚLOVÁ SVÍCE (a co není)

 

TĚLOVÁ SVÍCE JE NÁSTROJ, KTERÝ MŮŽETE SNADNO A BEZPEČNĚ POUŽÍVAT V POHODLÍ DOMOVA. 

 POUŽÍVÁ SE NA: Tělové svíce - použití

- Uvolnění a relaxaci

- Dodání energie, nabrání nových sil

- Odbourávání stresu

- Zbavení se některých zdravotních problémů

 

 

- Tělová svíce je dutá trubička. Její 2 hlavní složky jsou plátno a vosk. 

- Plátno u tělové svíce slouží jako knot u běžné svíčky. I když je tedy tělová svíce dutá, chová se jako běžná svíčka a po zapálení dobře hoří.

- Svíčkování je zcela bezpečné a manipulaci se svící bez obav zvládne každý už po 1-2 aplikacích.

- Svíčkování milují i děti, tělové svíce lze používat u dětí od 3-4 let (vybírejte malé velikosti svíček).

 

 

Tělová svíce - svíčkování kotníku

APLIKACE JE VELMI SNADNÁ - Jeden konec svíčky se zapálí (svíčka hoří velmi dobře) a druhý, nehořící konec s filtrem, přiložíte na pokožku. Mezi svící a pokožkou by měla být vždy ochranná vrstva (stačí např. papírový kapesník).

SVÍČKOVÁNÍ JE VELMI PŘÍJEMNÁ RELAXACE. Trvá 8 až 20 minut (podle velikosti tělové svíce). Úleva zpravidla přichází velmi rychle.

Tělové svíce jsou univerzální, přikládají se podle potřeby kamkoliv na tělo. Nedávají se na otevřené rány, přímo na srdce a opatrní buďte v oblasti třetího oka. Těhulky mohou svíčkovat bez obav, nikoli však na bříšku v blízkosti plodu. 

 

 USKLADNĚNÍ - Svíce uchovávejte v temnu a při pokojové teplotě, ideálně v obalu, ve kterém vám je posílám. Vydrží vám tak dlouhé měsíce ve stejné kvalitě. 

 

CO NEJSOU TĚLOVÉ SVÍCE

Tělová svíce Romana Art není zdravotnická pomůcka a nemá sama o sobě žádné léčivé účinky. Je to nástroj, který se stává účinným až po zapálení a přiložení svíce. Nezapálená svíčka je jen dutá trubička bez efektu. 

 

Různé složky tělových svící (bylinky, esence) mají podpůrný, ne zásadní efekt. Podstatný je u svíčky proces hoření a působení jemného podtlaku, který při svíčkování vzniká.

 

Funkčnost tělových svící není založena na vlastní víře v uzdravení. Již mockrát jsem od zákazníků slyšela, jak i zarputilý nedůvěřivec (např. manžel), byl překvapený efektivitou svíčkování a úlevou, která přišla. A na druhou stranu, i s obrovskou důvěrou a několikatýdenním svíčkováním si s některými zdravotními problémy svíčky prostě neporadí.

 

Tělová svíce není zaručený nástroj k vyřešení všech vašich zdravotních problémů.

 

POZOR NA SLIBY ...

NENÍ MOŽNÉ PŘESNĚ DOPŘEDU URČIT, KOLIK SVÍČEK A DO JAKÉ MÍRY VÁM MŮŽE POMOCI.

Každé tělo reaguje na svíčky jinak! A jeden zdravotní neduh (např. bolest zad) může mít jinou příčinu. Například nejde obecně tvrdit, že 10 turbo svíček vám zaručeně odbolkuje záda. Takhle to nefunguje. Zažila jsem na vlastní oči odblokování po jediné turbo svíčce, sama na sobě po 8 až 16 svících, a také zkušenost, kdy se ta blokace uvolnit nepodařila.   

Buďte obezřetní, pokud vám někdo dopředu slibuje, že při zakoupení určitého množství svíček se na 100% zbavíte svých zdravotních problémů.

Svíčkování zdravotních potíží je zpravidla v duchu - pokus a čekání na výsledek.

Dobrá zpráva je, že když se ten výsledek dostaví, bývá tak markantní, že nejčastější slovo, které od lidí slýchám nebo čtu, je "zázrak", "to je neuvěřitelné", nebo "vaše svíčky jsou zázračné". 

Skvělým vodítkem jsou zkušenosti jiných svíčkařů. Tyto zkušenosti zde v přehledu najdete.

Kdyby tělové svíce nefungovaly, lidé by je nepoužívali. Svíčky fungují. Jen je potřeba je používat s citem a rozumně.

Úspěšnost svíčkování zvyšuje i postupná praxe. Vaše první svíčka bude veliká neznámá, po čase už více odhadnete, co od nich můžete sami pro sebe očekávat.      

 

Tělová svíce

 PŘÍKLADY, KDE SE SVÍČKY OPAKOVANĚ OSVĚDČILY:

1) Svíčkování akutních bolestí (např. bolestivá menstruace, bolesti po trhání zubů, skřípnutá záda, migrény apod.). 

2) Otoky

3) Záněty (záněty se svíčkují pozvolna, dlouhodobě)

4) Zbavení se stresu

5) Relaxace

6) Virózy

7) Rýma, kašel, astmatický záchvat

8) Zažívací problémy

9) Únava, vyčerpání

Různé obtíže vyžadují různé množství a velikost svící, stejně tak počet dní svíčkování. Zásadní je i místo, kam se svíce přikládá.

 

 

 

ZGE3ZGJk