INFO - ZPRÁVY

arr3ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ KAMENŮ - NOVÉVše potřebné kolem čištění a nabíjení kamneů najdete v nově otevřené kategorii. - Brožurka s... arr3TĚLOVÉ SVÍCE NOVINKYVe světě svící Romana Art přicházejí příjemné změny: 1) Všechny svíčky jsou od 18.9. filtrované a...

KONTAKT

Romana Art - Trefa info s.r.o.
(Romana Jiráčková)
tel: +420 605 07 99 77
romana-art@seznam.cz
Po - Pá 9:00 - 17:00 hod.

 

Platební brána ThePay

MastercaedVerified visa

 Platby visa electronPlatby Mastercard

 

 

 Platby - mastercard electronic

  

 

Platby - maestro

 


» CO JE TĚLOVÁ SVÍCE
CO JE TĚLOVÁ SVÍCE A K ČEMU SLOUŽÍ

 

TĚLOVÁ SVÍCE JE NÁSTROJ, KTERÝM SNADNO A RYCHLE DOSÁHNETE ÚLEVY NA TĚLE I NA DUŠI  V POHODLÍ DOMOVA.

Je to dutá trubička, vyrobená zpravidla ze včelího vosku a bavlněného plátna. Tělová svíce

Používá se k relaxaci, odbourávání stresu, ale také ke zbavení se některých zdravotních problémů.

Vynikající zkušenosti jsou například při svíčkování bolestí (bolesti hlavy včetně migrény, menstruační bolesti, bolesti zubů, zad, krční páteře apod.), dále blokací, otoků, rýmy, zánětů, viróz apod.

Různé obtíže však vyžadují různé množství a velikost svící, stejně tak počet dní svíčkování. Zásadní je i místo, kam se svíce přikládá.

Tělové svíce se přikládají podle potřeby kamkoliv na tělo (kromě několika výjimek). Jejich použití je univerzální.

 Tělová svíce - svíčkování kotníkuAPLIKACE JE VELMI SNADNÁ - Jeden konec svíčky se zapálí (svíčka hoří velmi dobře) a druhý, nehořící konec s filtrem, přiložíte na pokožku. Mezi svící a pokožkou by měla být vždy ochranná vrstva (stačí např. papírový kapesník).

SVÍČKOVÁNÍ JE VELMI PŘÍJEMNÁ RELAXACE. Trvá 8 až 20 minut (podle velikosti tělové svíce). Úleva zpravidla přichází velmi rychle.

USKLADNĚNÍ - Svíce uchovávejte v temnu a při pokojové teplotě, ideálně v obalu, ve kterém vám je posílám. Vydrží vám tak dlouhé měsíce ve stejné kvalitě. 

 

  

 

Tělová svíce sama o sobě nemá žádné léčivé účinky, je to pouhý nástroj, který se stává účinným až po zapálení a přiložení svíce. Nezapáená svíčka je jen dutá trubička bez efektu. 

 

MzYxMDZ