INFO - ZPRÁVY

arr3ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ KAMENŮ - NOVÉVše potřebné kolem čištění a nabíjení kamneů najdete v nově otevřené kategorii. - Brožurka s... arr3TĚLOVÉ SVÍCE NOVINKYVe světě svící Romana Art přicházejí příjemné změny: 1) Všechny svíčky jsou od 18.9. filtrované a...

KONTAKT

Romana Art - Trefa info s.r.o.
(Romana Jiráčková)
tel: +420 605 07 99 77
romana-art@seznam.cz
Po - Pá 9:00 - 17:00 hod.

 

Platební brána ThePay

MastercaedVerified visa

 Platby visa electronPlatby Mastercard

 

 

 Platby - mastercard electronic

  

 

Platby - maestro

 


»
Co je to tělová svíce

CO JE TO TĚLOVÁ SVÍCE?

Tělová svíce je dutá trubička, vyrobená zpravidla z bavlněného plátna a včelího vosku.Tělová svíce

Používá se k relaxaci, odbourávání stresu a také zbavení se určitých zdravotních problémů. Funguje podobně jako "vysavač", který dokáže z těla vytáhnout stres, napětí, ale také bolest nebo zánět.

Jak se tělová svíce používá? Jeden její konec se zapálí (svíce hoří velmi dobře) a druhý, nehořící konec svíčky, se přiloží na pokožku. Tělová svíce se nikdy nepřikládá na pokožku přímo (!), vždy musí být mezi svíčkou a místem přiložení filtr (např. papírový kapesníček).

Tělová svíce - svíčkování kotníku Tělové svíce - svíčkování kolena Svíci je možné přikládat kamkoliv na tělo, její použití je velmi univerzální. Můžete jí aplikovat "od palce u nohy až po hlavu" kamkoliv.

Místa, kam se svíce nepřikládají jsou: bříško u těhulek, otevřené rány (sliznice) a energetická centra 6. a 7. čakry (tj. třetí oko a temeno hlavy).

Aplikaci tělové svíce se říká "svíčkování".

Tělová svíce sama o sobě nemá žádné léčivé nebo ozdravné účinky. Pokud jí nezapálíte, je to pouze dutá trubička bez efektu. Účinný je až tah a mírný

 

YTgxN2M3